Jídelní stůl Zamani Premium

(Hodnocení: 1)

13 990 25 990 

Perfektní jídelní stůl v prémiovém dekoru Dub Halifax přírodní s hlubokou kresbou a černou podnoží. Samotnou podnož najdete zde

Jak velký stůl potřebuji?

Velikost jídelního stolu se odvíjí od počtu osob, které u něj chcete posadit a jak velkou na to máte místnost. Minimální prostor pro stolování jedné osoby je 60x40cm.

 

K rozměru stolu nezapomeňte připočítat 70 až 75 cm z každé strany na židle. Pokud byste na ně měli málo místa, zauvažujte o lavici, na kterou se vejde více lidí a která se odsouvat nemusí.

Minimálně Ideál
Stůl pro 4 130x80cm 140x90cm+
Stůl pro 6 160x90cm 180x90cm+

Stolová deska má tloušťku 3,7 centimetrů a je vyrobena z moderní laminované dřevotřísky od rakouského výrobce Egger. Horní plocha desky je v prémiovém dekoru s autentickou dubovou kresbou, krásnými prasklinami a tmavě vytmelenými suky. Pro ještě lepší vzhled jsou z čela desky jedinečné čelní hrany, imitující reálně říznutou dubovou desku. Celková výška stolu je 75cm.

 

Kovová podnož je svařená ze silnostěných profilů 8x2cm a podpírá stolovou desku v celé její délce. Díky tomu je celý stůl pevný jako skála a s klidem podrží i ty nejdelší desky. Podnož je lakována práškovým lakem v černé barvě a zespodu podlepená odolným filcem.

 

Montáž stolu je velmi jednoduchá a zvládnete ji v pohodě ve dvou. Šroubky jsou součástí balení.

 

Výsledné barevné provedení výrobku se může lišit od ilustrační fotografie

Hmotnost
-
Rozměry
-

1 recenze Jídelní stůl Zamani Premium

  1. Ondřej

    Dlouho jsme hledali podobný stůl s jednoduchým a čistým vzhledem, délkou 160cm a deskou z odolného laminátu. Dodaný stůl je perfektně zpracovaný, opravdu není co vytknout, komunikace s dodavatelem ukázková. S výsledkem jsme velmi spokojeni a plánujeme objednání dalšího kousku.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Katalogové číslo: JSP-OO-H1180 Kategorie: ,