Stolek Ocelo

(Hodnocení: 1)

5 990 6 990 

Moderní konferenční stolek v prémiovém dekoru Dub Halifax přírodní s hlubokou kresbou. Černé kovové nohy. Samotné nohy najdete tady

Horní deska stolku má tloušťku 3,7 centimetrů a je vyrobena z moderní laminované dřevotřísky od rakouského výrobce Egger. Horní plocha desky je v prémiovém dekoru s autentickou dubovou kresbou, krásnými prasklinami a tmavě vytmelenými suky. Pro ještě lepší vzhled jsou z čela desky jedinečné čelní hrany, imitující reálně říznutou dubovou desku. Polička je silná 1,8cm a je v černém dekoru. Celková výška stolku je 45cm a horní plocha poličky je 20cm od země.

 

Kovové nohy jsou svařeny z profilů 5x5cm a silných ocelových plátu, přes které se šroubují k deskám. Toto spojení zajišťuje perfektní stabilitu celého stolku a dlouhá léta spokojeného užívání. Nohy jsou lakovány práškovým lakem v černé barvě a zespodu opatřeny odolnou plastovou zátkou (také v černé), díky které budou vaše podlahy perfektně chráněné i při častém posouvání.

 

Montáž stolku je velmi jednoduchá a zvládnete ji v pohodě sami. Šroubky jsou součástí balení.

 

Výsledné barevné provedení výrobku se může lišit od ilustrační fotografie

Hmotnost
-
Rozměry
-

1 recenze Stolek Ocelo

  1. Dalibor

    Dobrý den
    Se stolkem jsem maximálně spokojen a nemůžu si ho vynachválit a vynadívat se na něj. Děkuji moc za skvělou odvedenou prací, Vám i vašemu týmu.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Katalogové číslo: KS-OP-H1180 Kategorie: ,