Jídelní stůl Ulti

(Hodnocení: 1)

7 490 10 990 

Moderní jídelní stůl v oblíbeném prémiovém dekoru Dub Halifax přírodní s hlubokou přírodní kresbou. Samotné nohy najdete tady

Jak velký stůl potřebuji?

Velikost jídelního stolu se odvíjí od počtu osob, které u něj chcete posadit a jak velkou na to máte místnost. Minimální prostor pro stolování jedné osoby je 60x40cm.

 

K rozměru stolu nezapomeňte připočítat 70 až 75 cm z každé strany na židle. Pokud byste na ně měli málo místa, zauvažujte o lavici, na kterou se vejde více lidí a která se odsouvat nemusí.

Minimálně Ideál
Stůl pro 4 130x80cm 140x90cm+
Stůl pro 6 160x90cm 180x90cm+

Stolová deska má tloušťku 3,7 centimetrů a je vyrobena z moderní laminované dřevotřísky od rakouského výrobce Egger. Horní plocha desky je v prémiovém dekoru s autentickou dubovou kresbou, krásnými prasklinami a tmavě vytmelenými suky. Pro ještě lepší vzhled jsou z čela desky jedinečné čelní hrany, imitující reálně říznutou dubovou desku. Celková výška stolu je 75cm.

 

Kovové nohy jsou svařeny z profilů 5x5cm a silného ocelového plátu, přes který se šroubují ke stolové desce. Toto spojení zajišťuje perfektní stabilitu celého stolu a dlouhá léta spokojeného užívání. Nohy jsou lakovány práškovým lakem v černé barvě a zespodu opatřeny odolnou plastovou zátkou.

 

Montáž stolu je velmi jednoduchá a zvládnete ji v pohodě sami, nebo u větších stolů raději ve dvou. Šroubky jsou součástí balení.

 

Výsledné barevné provedení výrobku se může lišit od ilustrační fotografie

Hmotnost
-
Rozměry
-

1 recenze Jídelní stůl Ulti

  1. Míša

    Stůl už je u nás doma, na svém místě a je naprosto dokonalý a úžasný! Moc Vám za vše děkuji.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Katalogové číslo: JS-UU-H1180 Kategorie: ,