Jídelní stůl Amada

7 990 11 990 

Prostorný stůl v prémiovém dekoru Dub Halifax přírodní s hlubokou kresbou a přiznanými suky. Bytelné kovové nohy v černé barvě. Samotné nohy najdete tady

Jak velký stůl potřebuji?

Velikost jídelního stolu se odvíjí od počtu osob, které u něj chcete posadit a jak velkou na to máte místnost. Minimální prostor pro stolování jedné osoby je 60x40cm.

 

K rozměru stolu nezapomeňte připočítat 70 až 75 cm z každé strany na židle. Pokud byste na ně měli málo místa, zauvažujte o lavici, na kterou se vejde více lidí a která se odsouvat nemusí.

Minimálně Ideál
Stůl pro 4 130x80cm 140x90cm+
Stůl pro 6 160x90cm 180x90cm+

Stolová deska má tloušťku 3,7 centimetrů a je vyrobena z moderní laminované dřevotřísky od rakouského výrobce Egger. Horní plocha desky je v prémiovém dekoru s autentickou dubovou kresbou, krásnými prasklinami a tmavě vytmelenými suky. Pro ještě lepší vzhled jsou z čela desky jedinečné čelní hrany, imitující reálně říznutou dubovou desku. Celková výška stolu je 75cm.

 

Kovové nohy jsou svařeny z profilů 5x5cm a silného ocelového plátu, přes který se šroubují ke stolové desce. Toto spojení zajišťuje perfektní stabilitu celého stolu a dlouhá léta spokojeného užívání. Nohy jsou lakovány práškovým lakem v černé barvě a zespodu opatřeny odolnou plastovou zátkou.

 

Montáž stolu je velmi jednoduchá a zvládnete ji v pohodě sami, nebo u větších stolů raději ve dvou. Šroubky jsou součástí balení.

 

Výsledné barevné provedení výrobku se může lišit od ilustrační fotografie

Hmotnost
-
Rozměry
-

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Jídelní stůl Amada“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Katalogové číslo: JS-AA-H1180 Kategorie: ,