Jídelní stůl Ramla

(Hodnocení: 2)

14 490 21 990 

Bytelný jídelní stůl v prémiovém dekoru Dub Halifax přírodní s hlubokou kresbou a přiznanými suky. Perfektně stabilní kovová konstrukce v černé barvě.

Stolová deska má tloušťku 3,7 centimetrů a je vyrobena z moderní laminované dřevotřísky od rakouského výrobce Egger. Horní plocha desky je v prémiovém dekoru s autentickou dubovou kresbou, krásnými prasklinami a tmavě vytmelenými suky. Pro ještě lepší vzhled jsou z čela desky jedinečné čelní hrany, imitující reálně říznutou dubovou desku. Celková výška stolu je 75cm.

 

Kovová podnož je svařená ze silnostěných profilů 5x5cm a podpírá stolovou desku v celé její délce. Díky tomu je celý stůl pevný jako skála a s klidem podrží i ty nejdelší desky. Podnož je lakována práškovým lakem v černé barvě a zespodu podlepená odolným filcem.

 

Montáž stolu je velmi jednoduchá a zvládnete ji v pohodě ve dvou. Šroubky i návod jsou součástí balení.

 

Výsledné barevné provedení výrobku se může lišit od ilustrační fotografie

Hmotnost
-
Rozměry
-

2 recenze Jídelní stůl Ramla

  1. Vláďa

    Přidávám druhou recenzi již i s fotkami, stůl Ramla máme cca 3 měsíce a je škoda že jsme se nerozhodli dříve vyměnit náš starý za tento nový. Užíváme si ho moc. Práce perfektně odvedena, masivní stabilní rám, deska stolu je super. Zvolený dekor desky Dub Halifax přírodní je fajn v tom, že na něm není nic vidět. Přístup a firmu mohu jen doporučit! Ještě jednou díky za Váš přístup.

    Jídelní stůl Ramla
  2. Jan R.

    Stůl nám dorazil, zabalené a dopravené perfektně. Zpracování nohou je jedna velká paráda, jsme nadšení. Povrchovka je krásná. Trochu jsme z toho měli respekt, aby vzhled nebyl moc industriální, ale jsme naprosto spokojení. . Stejně jsme nadšení z barev.. ta deska je parádní, děkujeme.

    Díky za parádní stůl, udělal nám radost!

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Katalogové číslo: JSP-UU-H1180 Kategorie: ,