Jídelní stůl Gazini

(Hodnocení: 2)

19 490 23 990 

Bytelný jídelní stůl v prémiovém dekoru Dub Halifax přírodní s hlubokou kresbou a přiznanými suky. Perfektně stabilní kovová konstrukce v černé barvě.

Stolová deska má tloušťku 3,7 centimetrů a je vyrobena z moderní laminované dřevotřísky od rakouského výrobce Egger. Horní plocha desky je v prémiovém dekoru s autentickou dubovou kresbou, krásnými prasklinami a tmavě vytmelenými suky. Pro ještě lepší vzhled jsou z čela desky jedinečné čelní hrany, imitující reálně říznutou dubovou desku. Celková výška stolu je 75cm.

 

Kovová podnož je svařená ze silnostěných profilů 5x5cm a podpírá stolovou desku v celé její délce. Díky tomu je celý stůl pevný jako skála a s klidem podrží i ty nejdelší desky. Podnož je lakována práškovým lakem v černé barvě a zespodu podlepená odolným filcem.

 

Montáž stolu je velmi jednoduchá a zvládnete ji v pohodě ve dvou. Šroubky i návod jsou součástí balení.

 

Výsledné barevné provedení výrobku se může lišit od ilustrační fotografie

Hmotnost
-
Rozměry
-

2 recenze Jídelní stůl Gazini

 1. Ondra

  Jídelní stůl Gazini s lamino deskou, 140x90x75, černá podnož.
  Dlouho jsme hledali podobný stůl s jednoduchým a čistým vzhledem, délkou 140 cm a deskou z odolného laminátu. Dodaný stůl je perfektně zpracovaný, opravdu není co vytknout, komunikace s dodavatelem ukázková. S výsledkem jsme velmi spokojeni a plánujeme objednání dalšího kousku, tentokrát stolku.
  Připomínka k dodání – stůl je dodán smontovaný a zabalený na paletě, přepravce jej složí za první dveře. Vzhledem k rozměrům a hmotnosti jsou pro další manipulaci potřeba dva zdatní dobrovolníci.

 2. Honza

  Jídelní stůl Gazini zcela splnil naše očekávání, provedení je dostatečně tuhé i při vetší velikosti (2x1m), to je jeden z hlavních rozdílů oproti levnějším kusům, při nákupu stolu jsme s přítelkyní objeli všechny obchodní domy apod. Dá se sehnat podobný stůl, ale ta kvalita je nesrovnatelná. Komunikace s firmou výborná. Termín dodání dle domluvy, bez problémů.

  Stůl rozhodně doporučuji

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Katalogové číslo: JSP-OOG-H1180 Kategorie: ,